Wybór odzieży na różne okazje

Wybór garderoby na rozmaite okazje

W naszym życiu nie jeden raz zdarza się sytuacja, że nie mamy pojęcia co kupić, myślę tutaj o kobietach, jednakże także o facetach, że u nich też pojawia się ten kłopot aczkolwiek jest troszkę mniejszy. Mimo wszystko po prostu nie mamy bladego pojęcia co założyć i co najlepiej pasowałoby do okazji. Postaram się wam aktualnie opisać parę rad dla dam i mężczyzn, z których możecie skorzystać, gdy kolejnej razem będziecie szykować się na jakieś ogromne zdarzenie w waszym życiu. 
Na pierwszy ogień weźmiemy kiecki na ślub dla kobiet, tu, jak jesteśmy panną młodą kwestia raczej jest dosadna, mimo to, w wielu przypadkach, gdy bierzemy ślub cywilny, nie do końca chcemy udać się w białej sukni z welonem. Wybieramy pewnie coś innego. Podług mnie jest kilka spraw, na które powinniśmy zwrócić uwagę przy doborze sukienki. Przede wszystkim jej forma, który powinien być nie za wąski, jednak nie za luźny. Ciuch musi perfekcyjnie dopasować się do naszego ciała i tak wyeksponować nasze kontury, żebyśmy to my byli w środku uwagi, a nie nasza sukienka, która w ten wielki dla nas dzień jest istotna, pomimo tego nie najistotniejsza. Druga kwestia to kolor lub| odcień. Tutaj, jeśli nie chcemy białej, polecam zastosować kolory kremowe, purpurowe lub lawendowe, które cudownie odtwarzają charakter przyjęcia i wybitnie wyglądają na przykład do czerwonych szpilek. 
Druga impreza to sylwek. Tu panie mogą zaszaleć. Lśniące cekinki, króciutkie spódniczki i tak dalej. Jednakowoż czy na pewno chcemy wyglądać jak „tania” dama? Przepraszam od razu za zdanie, jednakże tak nas spostrzegą wtenczas mężczyźni, którzy płyną do nas falami, ale mają świńskie myśli. Według mnie i wielu ekspertów kiecki sylwestrowe powinny oddawać istotę przyjęcia, toteż powinny wyglądać bardzo wyniośle. Nie możemy tutaj założyć sukienek prostych, z dziwnymi kształtami albo białej długiej sukni ślubnej. Zaszalejmy, gdyż ten dzień jest właśnie od tego, niemniej jednak z dystansem. Perfekcyjny odcień to czarny. Tak sądzi większość osób ze środowiska eksperckiego i ja podzielam ich zdanie. 
Mężczyźni mają o tyle prościej, iż w tych dwóch sytuacjach muszą jedynie dobrać barwę garnituru… Pewnie tak większość z nas uważa, jednak u mężczyzn liczą się także buty, krawat bądź muszka, garnitur bądź smoking i dużo więcej rozmaitego rodzaju dodatków i zmian. Muszka to sylwester, krawat lub muszka to ślub i tak dalej. Musimy pamiętać, iż odcienie też są wielozadaniowe w takich okolicznościach i nie musimy nadzwyczajnie przejmować się tym, że w tym samym garniturze wybierzemy się na wesele jak i na sylwestra miesiąc później.
Jak widzicie w tym krótkim poradniku, panie mają poniekąd cięższą sprawę jednakowoż panowie też nie mają łatwo.


Możliwość komentowania została wyłączona.