Jak dobrać perfekcyjny stanik?

Jak wybrać idealny stanik?

Kobiety dość często mają spory problem z dostosowaniem do siebie prawidłowiej bielizny. Czasami mogą spędzić w jednym sklepie odzieżowym nawet parę godzin, po czym wychodzą z niego z pustymi rękami albo z dodatkowym stanikiem, którego i tak nie będą nosić, zakładać. Trzeba na pewno przeznaczyć więcej czasu na dobranie perfekcyjnego biustonosza, stanika, gdyż to od niego w sporej mierze zależy ogólny komfort oraz to, jak ubrania będą leżeć na ciele. Mając w szafie, garderobie bynajmniej jeden bardzo dobrze dopasowany biustonosz, już można się poczuć o wiele bezpieczniej.
Na zakupy bieliźniane na pewno warto udać się z drugą osobą – psiapsiółą, mamą, siostrą czy chłopakiem. Niekiedy damie bowiem tak ogromnie może się spodobać jakiś stanik, że będzie w stanie kupić go za wszelką cenę,kwotę nawet gdy jego rozmiar będzie zbyt malutki lub nazbyt duży. Pogląd drugiej osoby w takich chwilach jest po prostu bezcenne. Koleżanka na pewno doradzi swojej psiapsióle i szczerze jej zakomunikuje, co sądzi o konkretnym biustonoszu. Nie należy bowiem w tych sprawach wierzyć osobom pracującym w sieciowych sklepach , odzieżowych bowiem im zależy wyłącznie na jak najwyższej sprzedaży, w związku z tym za wszelką cenę starają się wciskać, wmusić klientkom rozmaite towary. Przez takie zachowanie sprzedawczyń kobiety muszą potem zapełniać swoje garderoby zupełnie niepotrzebnymi elementami bielizny.
Istotnie wsparcie drugiej osoby jest znacząca, aczkolwiek tylko pani przymierzająca biustonosz może konkretnie sprawdzić, czy on na nią pasuje. Z całą pewnością musi zastanowić się nad jego obwodem, bowiem według wielu specjalistek od odzieży Polki zazwyczaj wybierają biustonosze za bardzo luźne. Przy zapięciu ich na ostatnią haftkę powinno się natomiast poczuć spory opór i ucisk. Dzięki temu potem biustonosz zawsze można mocniej spiąć,zapiąć gdy już poszerzy się on w praniu czy pod wpływem codziennego noszenia. Ważna jest też rozmiar miseczek, które z kolei przeważnie są nazbyt małe. Kobiety chcą albowiem akcentować swoje walory i chcą, by były one jak najogromniejsze, w związku z tym usiłują wciskać się w nazbyt małe biustonosze i wypychać w nich piersi, co jednak nie wygląda w żadnym wypadku ładnie. Piersi w takiej bieliźnie nie może też bez trudu się ułożyć, przez to czasem z zaczyna sprawiać dyskomfort. Najlepiej już pogodzić się ze swoimi niewielkimi walorami, niż tak bardzo cierpieć.
Jest jeszcze jeden sposób, dzięki któremu można w prosty sposób kupić dla siebie doskonale dopasowany stanik. W tym celu trzeba po prostu udać się do specjalistki od dobierania staników, która potrafi pomóc dosłownie każdej damie. Na pewno warto odbyć taką wizytę bynajmniej raz w swoim życiu, by poznać wymiar swoich piersi.


Możliwość komentowania została wyłączona.